loading

Bekçi Saati

Bekçi Saati

Bekçi Saati

Bekçi Saati


Bekçi saati etraf güvenliğinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Emniyet görevlilerini periyodik olarak bölgeyi denetim etmeye zorlar. Bu sayede bütün gün stratejik bölgelerin denetimi sağlanmış olur. Olası tehlikeler bertaraf edilir.

Bekçi saati tüketimi genel olarak şu şekildedir;

Emniyet görevlilerine kendilerini aygıta tanıtabilmeleri amacıyla birer adet rfid anahtarlık verilir. Emniyet görevlilerinin dolaşmasını dilediğiniz kritik noktaların her birine birer adet rfid tag monte edilir. Emniyet görevlisi devriyeye çıkacağı vakit bekçi saatine kendine verdiği anahtarlığı okutarak kendisini tanıtır ardından belirti edilen güzergahtaki rfid tagları bekçi saatine okutarak bir tur dolaşmış olur. Vakti geldiği vakit aynı şekilde ikinci turuna başlar.

Bölgeyi aniden çok emniyet görevlisi denetim edecekse vazifiyeti devralan emniyet görevlisi aynı işlemleri tekrarlayarak bölgeyi denetim eder.

Yapılan bu turlama işlerleri bekçi saatinin hafızasında saklanır. Emniyet amiri gereksinim duyduğunda bekçi saatini bilgisayara bağlayarak hangi emniyet görevlisi hangi vakitlerde tur atmış, hangi noktaları atlamış, aygıt üstünde rastgele bir vuruş uygulamış mı, kendine bildirilen sıralamanın dışına çıkmış mı gibi bütün devriye raporlarına ulaşabilir.

Neden Biyokart Klasik Bekçi Saati
Bekçi saatleri daha ziyade dış ortamlarda sarfedilen elektronik aygıtlardır. Yağmurdan, sıcaktan, soğuktan etkilenmemesi, düşmelere ve vuruşlere karşı dayanıklı olması gerekir.

Biyokart Bekçi saatleri paslanmaz metal gövdesi, ateşe dayanıklı vuruş emici kasası ve su geçirmezlik özelliği ile son derece ağır şartlarda gereksinimlarınızı çoksıyla karşılar. Kasıtlı vuruşler, kasten suyla temas, tonavida ile usb girişinden hasar verme gibi bütün kasti eylemlere karşı hazırlıklıdır.

Zengin set içeriği ve her boyutta tesisin güvenliğini mümkün kılabilecek geniş hafızası ile devriye tur denetimi ihtiyacınıza net çözüm üretir.

Fiyat Bilgisi daha detaylı teknik bilgiyi iletişime gecerek alabilirsiniz.