loading

Telsiz Satış Onarım

Telsiz Satış Onarım

Telsiz Satış Onarım

ALTYAPI KEŞİFİ, TEKNİK ALTYAPI, MİMARİ YAPI VE KONFİGÜRASYON OLUŞTURMA HİZMETLERİ

Gerekli tahliller ve altyapı çalışmaları inşa edilerek kullanıcı ihtiyaçlarına ,  sistemin kurulacağı bölgenin coğrafi özelliklerine yönelik en uyumlu telsiz sistemi seçilerek kanal ,  edevat ve sistem konfigürasyonu hazırlanır ve kurulur . 

BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ
Kurulu durumda olan telsiz haberleşme sistemlerinin bakımı ve onarımı ile ilgili size tarafımızca hizmet verilmektedir . 

EĞİTİM HİZMETLERİ
Satışı yapılmış durumda olan ürünlerin ne türlü kullanılacağı ile ilgili gereken bilgi ve donanım kapsamında profesyonel ekibimiz aracılığıyla size sağlanmaktadır . 

KAPSAMA ALANI VE FREKANS TASARıLAMA HİZMETLERİ
?Kullanıcı ihtiyaçlarını ,  sistem özelliklerini ve teknik şartname kriterlerini karşılayacak biçimde kapsama alanı tahlili yapılır .  Hedeflenen kapsama sahasını sağlamak için baz istasyonu kurulacağı bildirilen noktalar ,  baz istasyonu sayıları ve gereksinim duyulacak frekans sayıları belirlenerek program kanalıyla kapsama alanı tahlili gerçekleştirilir .  Baz istasyonlarının birbirleriyle ve merkezle haberleşmelerinin sağlanabilmesi için link planlaması yapılır . 

SAHADA GERÇEKLEŞTİRİLEN KURULUM HİZMETLERİ
Kurulum gerçekleştirilecek saha/platform/bina/araç ile alakalı keşif çalışmaları inşa edilerek gereken malzeme ve mekanik ara yüzler hazırlanır .  Ürün/sistem montaj ,  işletmeye alma ,  şuanki sistemlere entegrasyon ve test etkinlikleri gerçekleştirilir .
Aktelsiz ve Haberleşme ,  Telekomünikasyon kapsamında dünyanın kabullendiği Motorola , teknoben , Icom ,  Vertex Standard ,  Hyt ,  Kirisun ,  Kenwood ,  Unimo ,  vb .  telsiz şirketlerinin ürünlerini en uygun ücretlerle size sunduğu benzeri ,  bu telsizlerin ve öbür bütün marka telsizlerin yedek parça ve aksesuarlarının teminini ve bütün marka telsizlerin her çeşitli bakım onarımını Deneyimli Teknik Servis Kadrosu ile yapmaktadır . 
 

Teknik Servis konusunda sorularınız amaçlı lütfen bizimle bağlantıya geçiniz . 0 553 1 222 666  - 0850 302 10 90