loading

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Salihli Bilgisayar Servisi      0 553 1 222 666 - 0850 302 1090

 Hayatımızın her anında karşımıza çıkan teknoloji, bilhassa bilgisayarlar ile bunu pekiştirmeyi başarıyor. Eğlence, iş, eğitim gibi çoğu alanda bilgisayarlardan yararlanmaktayız. Zamanımızda aşağı yukarı her evde bir adet bilgisayar bulunmaktadır. Hatta çok sayıda bilgisayarın varlığından da söz edebilmemiz mümkün olabilir. Durum bu olunca, bilgisayarlara olan ihtiyaç da gün geçtikçe artmaktadır. Bilgisayarların bu derece sık kullanılmasından kaynaklı cihazlarda oluşan problemlerin da arttığını söyleyebiliriz. Cihazlarınızda yaşadığınız en küçük bir problem için bilgisayar servisine ulaşmanız yeterlidir.

 Salihli Bilgisayar Servisi olarak başta Salihli olmak suretiyle, çoğu kesime servis imkânı sunmaktayız. Masaüstü bilgisayar servisinden notebook servisine kadar çoğu türden cihazın servisini yapmaktayız. Uzman kadromuz ile oluşan problemlera net çözümler üretmekteyiz. Titiz bir hizmet anlayışı güderek problemleri ortadan kaldırmaktayız. Bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden erişebilir ya da doğrudan ofisimize gelebilirsiniz. Uygun fiyata en iyi çalışmaları sunmak için sizi bekliyoruz.

  Salihli Bilgisayar Servisi olarak bizlere gelen problemlera genel hatları ile baktığımızda, sıkça karşılaştığımız problemlerdan birisi bilgisayarın kasma problemu olmaktadır. Bu problemin onlarca nedeni olabilmektedir. Cihazınıza yüklediğiniz programlardan tutun da prosedürci ile RAM’in ahenksuz olmasına kadar çoğu neden söyleyebiliriz. Ayrıca ısınma problemu yaşayan cihazlarda genelde kasma problemleri da yaşanmaktadır. Bu yüzden fan temizliğinizi derli toplu Aralıklar ile yaptırmaya çalışın. Ekibimiz olarak sizlere bu gibi problemlerda destek olmaktayız.